Małgorzata Kenig  - Prezes/Szefowa/Pani Kierowniczka

 

Goha - bo tak wszyscy o niej mówią - PR-em zajmuje się już kilka ładnych lat. Pracoholiczka i perfekcjonistka. W jej okolicach zawsze znajduje się laptop, smartfon … i błyszczyk. Pracuje od wschodu słońca w poniedziałek, do zachodu w piątek. Najchętniej pracowałaby także w weekend, ale niestety ani podwykonawcy, ani klienci w weekend nie życzą sobie telefonów w sprawach służbowych. 

 

Uwielbia kolor różowy, choć piekielnie się tego wstydzi - twierdzi, że w tym wieku już nie wypada (mimo, iż nikt nie wie, ile naprawdę ma lat). Śpiewa w samochodzie, ale ceni ciszę przy biurku. Uwielbia filmy romantyczne i płacze na kreskówkach.

 

Motto życiowe There’s no such thing as natural beauty. It takes some effort to look like this. (Dolly Parton "Stalowe magnolie")

 

Największe marzenie – wejść w posiadanie Baby Range Cabrio i żyć w świecie, w którym zakup butów i torebek można by rozliczyć, jako koszt uzyskania przychodu agencji PR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arvi Cieśliński - Dyrektor Kreatywny / Szalony Analityk Mediów

 

To nie ksywka, ani skrót, Arvi naprawdę ma tak na imię.  Choć skandynawskich korzeni próżno szukać w jego rodzinie, swoje imię (według Google oznaczające „strong and worthy”) nosi z należną mu godnością, twierdząc, że jest wikingiem z pochodzenia.

 

Uwielbia pracować w kreatywnym chaosie, dyskutując, podważając i strzelając (wybitnymi) pomysłami na prawo i lewo. Na co dzień specjalizuje się w rujnowaniu stoickiej kultury pracy swojej wspólniczki. Uchodzi mu to na sucho, ponieważ ma przy okazji tendencję do posiadania racji (czym doprowadza ją do jeszcze większego szału).

 

Prywatnie fan Pearl Jamu i gadżetów multimedialnych.

 

Motto życiowe - Just one more level… just one more level…

 

Największe marzenie – zamienić wreszcie Guitar Hero na prawdziwą gitarę basową

 

 

 

 

FYI PR

O nas

Zespół

Doświadczenie

Klienci

Kontakt

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z tej strony, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Więcej informacji Ok